Certyfikowane ośrodki i terapeuci

 

Certyfikowane ośrodki Przezskórnej Elektrolizy EPTE

EVOMED -SZCZECIN

ORTO-MED-SPORT- ŁÓDŹ

REHABILITACJA ORTOPEDYCZNA I TERAPIA MANUALNA MGR JAROSŁAW MORAWSKI – LESZNO

PHYSIOART FIZJOTERAPIA PRZEMYSŁAW JEZIORSKI – POZNAŃ

CENTRUM REHABILITACYJNO-TERAPEUTYCZNE „RAF-MED” – WOLSZTYN

SUSKIE CENTRUM MEDYCZNE ADDENT – SUCHA BESKIDZKA

TREFL GDAŃSK

FIZJOTERAPIA KACZMAREK – KRAKÓW

POMORSKI UNIWERSYTET MEDYCZNY – ZAKŁAD DIAGNOSTYKI FUNKCJONALNEJ I MEDYCYNY FIZYKALNEJ – SZCZECIN

CENTKA AS -KRISTIANSAND – NORWEGIA

FIZJOTERAPIA ORTOPEDYCZNA HUBERT PRABUCKI – CZEMPIŃ

FIZJOFITS – OPOLE

GABINET REHABILITACJI – TOMASZ KRZĘCIESA – NAKŁO ŚLĄSKIE

ORTO- MED SPORT – GDAŃSK

ORTO-MED SPORT – WARSZAWA

ORTO-MED SPORT – BIELSKO BIAŁA

NZOZ MGR REHABILITACJI JERZY KOWALSKI – ZDUŃSKA WOLA

MEDYCYNA SPORTOWA I REHABILITACJA ŁUKASZ KOZARSKI – ZABRZE

REHA SPORT GABINET REHABILITACJI PAWEŁ HAJEK – KORCZYNA

OSTEOKLINIKA – KRAKÓW

PRYWATNY GABINET ORTOPEDYCZNY – WAŁBRZYCH

PRYWATNY GABINET FIZJOTERAPEUTYCZNY MALVITA – OPOLE

MTS -STRUZIK THREAPY KLINIKA MEDYCYNY MANUALNEJ – WROCŁAW

MTS -STRUZIK THREAPY KLINIKA MEDYCYNY MANUALNEJ – SZCZECIN

Certyfikowani terapeuci Przezskórnej Elektrolizy EPTE

Konrad Waszczykowski

Natalia Ewiak

Michał Adamczyk

Patryk Adamczyk

Michał Wiśniewski

Wioletta Deszczyńska

Dominik Chałupnik

Patryk Włosiak

Piotr Ślugajski

Paweł Kaźmierczak

Rafał Kaźmierczak

Przemysław Jeziorski

Jarosław Morawski

Małgorzat Chochowska

Michał Kaczmarek

Grzegorz Roczniak

Marcin Bisztyga

Magdalena Białas

Aleksandra Rawska

Anna Lubkowska

Miłosz Parchimowicz

Tomasz Gnus

Milena Szewczyk

Joanna Ligocka

Marta Jakacka

Tomasz Trochanowski

Anita Proczkowska

Justyna Borowrecka

Paulina Grabowska

Magdalena Michalewicz

Aleksandra Bitenc-Jasiejko

Dawid Nadratowski

Wojciech Centka

Karolina Seneńko

Kinga Gonta

Katarzyna Adaszyńska-Kłos

Ewa Lewicka

Tomasz Krzęciesa

Hubert Prabucki

Jerzy Kowalski

Witold Witkowski

Marcin Pilecki

Łukasz Kozarski

Marcin Kamola

Dariusz Rybacki

Agata Zaweracz

Paweł Hajek

Magdalena Winkler

Malwina Łomny

Ihor Hnatiuk

Natalia Jakubowska

Radosław Gałus

Alicja Dauksz

Marcin Horeszko

Tomasz Struzik